× Over psychische klachten, vitamine D, vitamine B12, coeliakie, bijnier, vitiligo, gewrichten, vasculitis enzovoorts

Misselijkheid

  • laurazwarts
  • Onderwerp Auteur
  • Offline
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Lees meer
7 jaren 9 maanden geleden #9012 door laurazwarts
Misselijkheid werd gestart door laurazwarts
Hallo,

Ik gebruik levothyroxinenatrium, alleen ik ben nog aan het opbouwen met medicijnen.
Telkens als ik een verhoging krijg wordt ik erg misselijk is dit normaal?
Ook ben ik nog erg veel moe, kom ik moeilijk in slaap. Hebben jullie hier ook last van?

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

  • Antoinette
  • Bezoeker
  • Bezoeker
7 jaren 9 maanden geleden #9100 door Antoinette
Beantwoord door Antoinette in topic Misselijkheid
Hoi Laura, Er zijn wel meer mensen die daar last van hebben, al is niet geheel duidelijk waarom. Een mogelijke oplossing zou kunnen zijn savonds je tabletten in te nemen. Overleg hierover met je arts.

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 9 maanden geleden - 7 jaren 9 maanden geleden #9155 door Johanna
Beantwoord door Johanna in topic Misselijkheid
Welkom,

Het nog moe zijn en moeilijk in slaap vallen zijn typische hypoklachten. Zolang je nog geen goede waarden houdt dat nog aan. Bij goede waarden ga je je steeds beter voelen en ga je denken "krijg nou wat" . Een schildklierhormoontekort doet n.l. Gekke dingen met je lichaam en geest. Zo kon ik weer beter horen??sinds jaren weer genieten van een fijn Boek!. Kwam mijn libido terug ook niet onbelangrijk :-) Ging het weer lekker op mijn werk... Kortom het leven werd er weer een stuk leuker op.

Voor nu nog even sterkte,
Johanna.
Laatst bewerkt 7 jaren 9 maanden geleden door Johanna.
De volgende gebruiker (s) zei dank u: laurazwarts

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

  • laurazwarts
  • Onderwerp Auteur
  • Offline
  • Nieuw lid
  • Nieuw lid
Lees meer
7 jaren 9 maanden geleden #9160 door laurazwarts
Beantwoord door laurazwarts in topic Misselijkheid
Hallo,

Heel erg bedankt voor de tips! Over 3 weken moet ik weer naar de dokter en ga zeker vragen of ik ze ook s'avonds kan nemen! Misschien valt het dan beter!!
Ik was er al mee naar de huisarts geweest omdat ik nu eerst om de 4 weken gecontroleerd wordt.
Maar hij zij tegen mij dat hij het nog nooit eerder had gehoord dat je misselijk kan worden omdat je dosis verhoogd wordt. Vond het wel wat vreemd.
Ja De schildklier is echt een rot ding :( Ik weet het nog niet zo heel lang ik gebruik nu ongeveer 4/5 maand medicatie.
En zit nu op 3 pillen, de dokter zij dat ik waarschijnlijk naar 4 zou moeten. Vind het wel erg vervelend want wat ik eet ik kom aan :(

Groetjes,

Laura

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 9 maanden geleden #9239 door MarcoG
Beantwoord door MarcoG in topic Misselijkheid
Ik gebruikte altijd Thyrax nergens last van en sinds november vorig jaar levothyroxine en ben ook misselijk en heb geen trek om te eten. Ook zit er een zeer vieze lucht aan en die smaak is niet fijn.

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

Lees meer
7 jaren 9 maanden geleden #9245 door paulet
Beantwoord door paulet in topic Misselijkheid
Hoi Laura,
Volgens mijn internist komt beroerdheid en misselijkheid wel voor bij patienten. Zelf heb ik er bij elke ophoging behoorljk last van. Maar na een aantal weken, als je lichaam weer gewend is aan de nieuwe dosis, is het weg.
Zelf heb ik er niet voor gekozen om 's avonds te slikken, omdat je dan de halve avond nuchter moet blijven en daar heb ik geen zin in.
Als jij van 3 naar 4 pillen gaat, zal het aankomen in gewicht wel minder worden, je spijsvertering gaat dan sneller werken. Dus dat is dan misschien een lichtpuntje!
Sterkte met ophogen.
De volgende gebruiker (s) zei dank u: laurazwarts

Gelieve Inloggen om deel te nemen aan het gesprek.

Tijd voor maken pagina: 0.088 seconden
Gemaakt door Kunena